Gümüş Böceği (Gümüşçün) İlaçlama

Gümüş böceği nemli ortamları sever. Banyoda, bahçede, mutfakta sıcak ve nemin olduğu her kapalı ya da açık alanda gümüş böceği görülebilir. İstanbul yaz aylarında gümüş böceği sorunları yaşayan ildir. Bu haşerelerden kurtulmak için ilaçlama yapılmalıdır.

Gümüşçün Böceği İlaçlama Hizmeti

2-8 yıl arasında yaşayabilen gümüş böcekleri tek seferde elliye yakın yumurta bırakabilirler. Su giderlerinden, kalorifer borularından yaşam alanlarına girerler. Duvar kağıtları, gazete araları, kitap araları gibi alanlarda çok rahat yaşayabilirler. Gümüş böceği ilaçlama İstanbul ile kaliteli ilaçlama yaptırabilirsiniz. 7/24 garantili ilaçlama hizmeti alarak her türlü haşere sorunlarından kurtulabilirsiniz.

Gümüş Böceği İlaçlama Fiyatları

Gümüş böceği ile kalıcı mücadele etmek için ilaçlama firmasından yardım almak gerekmektedir. Gümüş böceği ilaçlama fiyatları alanın büyüklüğüne, haşerenin yoğunluğuna, kullanılacak ilacın doz miktarına, uygulanacak yönteme göre farklı olabilmektedir.

Gümüş Böceğinin Zararları

Gümüş böceği insanları ısıran haşere değildir. Fakat eşyalara özellikle de kağıt ve karton gibi eşyalara zarar verir. Pis alanlarda gezindikleri için buralardan aldıkları mikropları yaşam alanlarına yayarlar.

Eyüp Gümüş Böceği İlaçlama

Eyüp gümüş böceği ilaçlama firması ile irtibata geçerek gümüş böceği ya da diğer böcek sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. 7/24 verilen hizmetler Sağlık bakanlığından onaylıdır. İnsan sağlığına zarar vermeyen kaliteli ilaçlar kullanılmaktadır. Personel ilaçlama konusunda eğitimlidir. Modern cihazlar ile en modern yöntemler kullanılmakta ve kalıcı çözümler için çalışmalar yapılmaktadır. Eyüp’te İlaçlama hizmeti veren servisimize ulaşabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
Teşekkür Ederiz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button