Avcılar Ev İlaçlama

Farklı böcek türleri evlerde çok sık görülmektedir. Hamamböceği gibi pis alanlarda dolaşan evlerin her yerine giren ve gıda maddeleri üzerinde gezerek mikrop saçan zararlılar insanlara kolayca hastalık bulaştırırlar.

Avcılar İlaçlama Hizmeti

Böcekler çok kısa sürede çoğalır. Bu nedenle ilk görüldüğü andan itibaren vakit kaybetmeden Avcılar Ev ilaçlama ile irtibata geçerek ilaçlama yapılmalıdır. Bir böcekten ne olur ki diye düşünenler kısa sürede böceklerin evin her alanında gezmeye başladıklarını görecekler.

Böcek ve haşereler insanların sağlığını tehdit etmektedir. Evler insanların en çok zaman geçirdikleri alanlar olduğu için her zaman temiz ve hijyen olmalıdır. Zararlı çalılardan alanların temizlenmesi için ilaçlama yaptırmak önemlidir. İlaçlama sadece evde böcek var diye yaptırmanıza gerek yok. Bazen tedbir amaçlı ilaçlama hizmeti de alabilirsiniz.

Ev İlaçlama Nasıl yapılır?

Böcek ve haşereler genel olarak çok çabuk üreyen ve evleri kısa sürede istila eden zararlı canlılardır. Ev ilaçlama öncesi hangi böcek türü ile mücadele edileceği bilinmelidir. İlaçlar böceğin yoğunluğuna göre ayarlanır. Avcılar Böcek İlaçlama ekibi özel koruyucu kıyafetlerini giyerek evin en kuytu köşesine kadar tüm odalarda ilaçlama yapar. İlaçlama sonrasında ev bir müddet kapalı tutulur.

Ev ilaçlama sonrası ne yapılır?

İlaçlama tamamlandıktan sonra ev kapı ve pencere açılarak havalandırılır. Mutfak tezgahı gibi temas edilen yerler temizlenir. Bir müddet dip köşe temizlik yapılmamalıdır ki yapılan ilaçlama etkisini kaybetmesin.

Yazıya Puan Veriniz.
Teşekkür Ederiz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button