Avcılar Fare İlaçlama

Fareler gıda üretimi ve satışı yapan işletmelerde ve evlerde çok sık görülen canlıdır. Fareler maddi zararlar verdikleri gibi taşıdıkları virüsleri de insanlara bulaştırırlar. Bulaştırdıkları virüsler ciddiye alınmalıdır. Çünkü insanların ölümlerine bile yol açabilir.

Avcılar İlaçlama Hizmeti

Farenin zararlarından kurtulmak için ilaçlama hizmeti alınmalıdır. Avcılar Böcek İlaçlama İstanbul’un genelinde ilaçlama hizmeti vermektedir. Farelerden kurtulmak sanıldığı kadar kolay değildir. Kişisel mücadeleler boşa zaman kaybıdır. Fare pisliklerinin görülmesi fare istilası yaşandığının kanıtıdır. Kalıcı çözümler için profesyonel ilaçlama yapılmalıdır.

Avcılar fare ilaçlama firmasının kullandığı ilaçlar dünya Sağlık örgütü ve Sağlık bakanlığı tarafından onaylı ilaçlardır. İlaçlar sadece fare üzerinde etkilidir. İnsanlara zarar vermez. Avcılar fare ilaçlama ile ev ya da iş yeriniz için etkili çözümler bulabilir ve fare sorunundan kurtulabilirsiniz.

7/24 ilaçlama hizmeti

Fare sorunları ile ne zaman karşılaşılacağı belli olmaz. İş yerlerinde ve evlerde ortaya çıkan fareler ile mücadele etmenin en etkili yolu profesyonel ilaçlama hizmeti almaktır. Avcılar fare ilaçlama 7/24 ilaçlama hizmeti vermektedir. İstediğiniz saatte firma ile iletişime geçerek açık ya da kapalı alan ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Farelerin verdiği zararlar

Fareler yapıları itibari ile küçük bir delikten bile yaşam alanlarına girebilir. Tahıl, meyve, kök, bitki ila beslenen fareler tüm yiyeceklere zarar verebilir. Mobilyaları kemirdiği için eşyalara maddi zararlar verir. Taşıdığı mikrobu insanlara bulaştırarak hastalıklara neden olurlar.

Yazıya Puan Veriniz.
Teşekkür Ederiz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button