Avcılar Pire İlaçlama

Pire kanatları olmayan, 1.5 ile 3.5 mm arasından boyu olan kan emici küçük canlılaradır. Kan emerek beslenmeleri insanlar, evcil hayvanlar ve kümes hayvanları için tehlikeli olmaktadır. Salgın hastalıklara yakalanmamak için pire ilaçlama yapılması gerekmektedir. Avcılar pire ilaçlama garantili ilaçlama hizmeti vermektedir.

Avcılar İlaçlama Hizmeti

Pireler zıplayarak hızlı hareket ederler. Çok hızlı ürerler. Yumurtalarını her alana bırakırlar. Bu nedenle kendi başınıza pireler ile mücadele etmeniz zordur. Hatta boşa zaman kaybı olacaktır. Ortada gezinen pirelerden kurtulsanız bile yumurtalar yok edilmediği sürece mücadeleniz bitmez.

Ev ve iş yerlerine pireler en çok evcil hayvanlar aracılığı ile gelirler. Sıcak havaları seven ve geceleri ortaya çıkan pirelerin evleri istila etmeleri çok da uzun sürmez.

Pire İlaçlama Yöntemleri

Pireler ile mücadele etmek içi en çok sıvı ilaçlama yöntemi kullanılır. Püskürtme, buharlama ve sisleme yöntemleri ile yapılan sıvı ilaçlama pire istilasına son verir. Avcılar böcek ilaçlama sağlık bakanlığından onaylıdır. Kullanılan ilaçlar zararlı haşereleri yok etmektedir. Fakat insanlara, evcil hayvanlara ve eşyalara zararı yoktur.

Pire ilaçlama hizmeti alarak pirelerden kurtulmak isteyenler ilaçlama firmasını 7/24 arayabilirler. Sizin için uygun zamanda ilaçlama hizmeti alma imkanınız bulunmaktadır.

Pire ilaçlama neden yapılmalıdır?

Pireler günde 30-40 adet yumurta bırakarak hızla çoğalan canlılardır. Kan emerek beslenirler. İnsanların kanını emmek için ısırdıkları yerden birçok mikrobu bulaştırırlar. Sağlık yönünden ciddi problemlere neden olan pirelerden kurtulmak için ilaçlama yapılmalıdır.

Yazıya Puan Veriniz.
Teşekkür Ederiz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button