Çekmeköy Fare İlaçlama

Fareler gıda bulmak için her kapalı alana kolayca sızabilirler. En küçük delikten elastiki yapıları sayesinde girdikleri gibi, tahta, alçı gibi yerleri kemirerek de yaşam alanlarına girebilirler.

Çekmeköy haşere ilaçlama

Fırın, pastane, lokanta, tahıl ambarları gibi gıda sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için fare büyük sorundur. İşletmelerde farenin görülmesi o işletmenin prestijini sarsacağı gibi verilen hizmetlerinde hijyen bir ortamda verilmediğini gösterir.

Gıda sektöründe rutin kontroller yapılır. Bu kontrollerde fare gibi zararlı canlılar ile karşılaşılması ya da pisliklerinin görülmesi iletmenin kapatılmasına neden olur. Gerekli olan hijyen koşullarının sağlanması için Çekmeköy fare ilaçlama firması ile irtibata geçerek düzenli ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Fareler Salgın Hastalıklara Neden Olur mu?

Fareler salgın hastalıklara neden olabilirler. Genel olarak lağım, pis su giderleri, kanalizasyon ve çöplerde gezinen fareler birçok bakteri ve mikrobu üzerlerinde taşırlar. Ev ya da iş yerlerine bu mikropları taşırlar.

İnsanların farelerin gezmiş oldukları yerlere temas etmeleri hastalık mikrobunu kapmaları anlamına gelir. Veba, tifo, tifüs, humma, hepatit gibi ciddi rahatsızlıklar yaşanmasına neden olurlar. Fareler ile mücadele etmek zordur. Çekmeköy böcek ilaçlama profesyonel olarak ilaçlama hizmeti vermekte ve sizi fare sorunundan kurtarmaktadır.

Fare İlaçlama Fiyatları

İlaçlama fiyatları farklı olabilir. Bunun nedeni alanın metrekare olarak büyüklüğü, farenin türü ve yoğunluğu gibi etkenler fare ilaçlama fiyatlarında değişkenliğe neden olmaktadır. Fiyat bilgisi için firma ile iletişime geçmelisiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
Teşekkür Ederiz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button