Kadıköy Fare İlaçlama

Farelerin lağım faresi, ev faresi ve çatı faresi adı altında 3 türü vardır. Memeli olan canlılar insanların yaşadıkları alanlarda çok daha fazla görülmektedir.

Tahıl, meyve, ot, kök ve çeşitli böcekleri yiyerek besin ihtiyaçlarını karşılarlar. Doğum yaparak çoğalan fareler tek seferde 7-9 arasında yavru doğururlar.

Kadıköy Haşere İlaçlama Hizmeti

İstanbul genelinde fare sorunları çok fazla yaşanmaktadır. Fare sorunlarından ilaçlama hizmeti alarak kurtulabilirsiniz. İlaçlama hizmeti alacağınız firmanın belgelerinin yeterli olmasına dikkat etmek gerekir.

Kadıköy böcek ilaçlama hizmeti vermek için tüm belgelere sahip bir firmadır. İlaçlar Ziraat mühendisleri denetiminde hazırlanır.

Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık örgütü tarafından onaylanmıştır. Kullanılan ilaçlar kalitelidir ve insan sağlığı için tehdit oluşturmaz. Hizmetler 7/24 devam eder.

Fare İlaçlama Yöntemleri

Fare ilaçlama için 3 farklı yöntem uygulanır. En etkili olanı istasyon kurarak yapılan mum blok yöntemidir. İstasyonların içerisine farelerin sevdikleri yiyecekler konularak uygulanan bir yöntemdir.

Diğer bir yöntem pellet serpme yöntemidir. Yenler kapalı alanlarda serpme yöntemi ile uygulanmaktadır. Üçüncü yöntem ise hem açık hem kapalı alanlar için uygun olan zehir ile ilaçlama yöntemidir.

Fare İlaçlama Fiyatları Nasıldır?

Fare ilaçlama fiyatlarından önce farelerin insanlar için ne kadar zararlı canlılar olduğunun bilinmesi gerekmektedir.

Fareler pis yerlerde gezen canlılardır ve insanların yaşam alanlarına birçok mikrobu taşıyarak hastalık saçarlar. İlaçlama fiyatları için Kadıköy Fare ilaçlama ile irtibata geçerek fiyatlar hakkında net bir hesaplama yaptırabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
Teşekkür Ederiz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button