Kadıköy Pire İlaçlama

Pire ilaçlama yöntemleri pirenin yoğunluğuna ve bulunduğu alana göre farklı olabilir. Pireler beslenmek için kana ihtiyaç duyarlar. Bunun için de bir konakçıya ihtiyaçları vardır.

Kadıköy Haşere İlaçlama Hizmeti

Pirelerin konakçılarına tutunabilmeleri için pençeleri vardır. Kan emdikten sonra yaka, mobilya aralarına, kıyafetlerin dikişlerine yerleşirler.

Evlere taşınan pireler genellikle kedi, köpek gibi evcil hayvanlar ile taşınırlar. Pireler yumurtalarını her alana bırakabilirler. Bu durum pire ile mücadeleyi zorlaştırır.

Kendi kendinize yapmış olduğunuz ilaçlama bu yumurtaları öldürmez ve kısa bir süre sonra yaşam alanları yeniden pire istilaları ile karşı karşıya kalır. Profesyonel yardım almak gerekir.

Kadıköy pire ilaçlama en uygun yöntem ve kaliteli ilaçlar ile ilaçlama yapmaktadır. %100 garantili yapılan ilaçlama ile pire sorununuz ortadan kalkar.

Pirelerden Bulaşan Hastalıklar Nelerdir?

Pireler kan emerek beslendikleri için farklı konakçıların kanlarını emerler. Isırdıkları kişilere hastalık taşırlar. İnsandan insana hastalık geçirirler. Alerjik rahatsızlıklar, humma, tifüs, dizanteri, cilt hastalıklarına neden olurlar. Isırılan bölge kaşınır ve kızarır.

Pirelerin Yaşadıkları yerler

Pireler açık ya da kapalı alanlarda her zaman görülen canlılardır. Havaların ısınması ile pire problemleri yaşanmaya başlar. Evlerde yastık, yorgan battaniye, çarşaf ve kıyafetlerde görülür.

Geceleri ortaya çıkan pireler sıçrayarak hareket ederler. İnsanların ve hayvanların derileri üzerine yerleşirler. Bir yıl kadar yaşayan bu canlılardan kurtulmak için Kadıköy böcek ilaçlama firmasından destek almalısınız.

Yazıya Puan Veriniz.
Teşekkür Ederiz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button