Tuzla Fare İlaçlama

Fareler ile kişisel olarak mücadele etmek kalıcı sonuçlar vermeyecektir. Bunun için mutlaka profesyonel ilaçlama firmalarından yardım alınmalıdır. Tuzla fare ilaçlama 7/24 aralıksız ilaçlama hizmeti vermektedir.

Tuzla Haşere İlaçlama Hizmeti

Fareler kemirgenler grubunda yer alan ve yaşam alanlarını en çok istila eden canlı türüdür. Farelerin yaşam alanlarında dolaşmaları sağlık açısından tehlikelidir. Taşıdıkları mikrop ve bakterileri insanlara bulaştırabilirler.

Ev faresi, lağım faresi ve çatı faresi olarak fareler üç türdür. Büyüklükleri yaşadıkları ortamlara göre farklılık gösterebilir. Hızla çoğalabilirler. Senede 5-6 kez hamile kalabilir ve tek seferde 5-8 yavru doğurabilirler.

Salgıladıkları salyayı her alana bırakırlar. Bu salyanın morfin gibi etkisi vardır ve insanların kulaklarını dahi kemirebilirler. Zeki hayvanlar oldukları için insanların kurmuş oldukları kapan ya da tuzaklara kolay kolay yakalanmazlar.

Fare İlaçlama Fiyatları

Fare ilaçlama fiyatları için mücadele edilecek alanın büyüklüğüne bakılır. Yine farenin yoğunluğu da ilaçlama fiyatlarının belirlenmesinde etken olmaktadır.

Çünkü kurulacak fare istasyonları alanın büyüklüğüne ve farenin yoğunluğuna göre daha fazla kurulmaktadır. Bu durum fiyatları etkiler. Fare ilaçlama fiyatları için firma ile irtibata geçerek öğrenmeniz daha doğru olacaktır.

7/24 Fare ilaçlama

İnsanlar iş yerlerinde ya da evlerde karşılaşılan fare sorunları için 7/ 24 ilaçlama hizmeti almak isteyebilir. Bu nedenle Tuzla böcek ilaçlama ile haftanın 7 günü 24 saat irtibat kurarak ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Yazıya Puan Veriniz.
Teşekkür Ederiz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button